آرال تجهیز آزما

معرفی شرکت آرال تجهیز آزما

شرکت آرال تجهیز آزما به منظور پشتیبانی فنی و تخصصی آزمایشگاه های مراکز علمی، پژوهشی و صنعتی کشور تأسیس شده است. ما برآنیم تا با استفاده از کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از همکاری تعداد زیادی از پژوهشگران و اعضای هیئت علمی دانشگاهها و پژوهشگاه های کشور، به مطالعه جامع نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری کاربران این حوزه پرداخته و به نحو شایسته ای پاسخگوی نیازهای مشتریان گرامی باشیم.

آرال تجهیز آزما با اتکال به خداوند متعال و به پشتوانه سالها تجربه و توانمندیهای علمی، فنی و مدیریتی اعضای تشکیل دهنده آن، آماده ارائه خدمات علمی و تخصصی در زمینه مشاوره فنی، طراحی و ساخت، نصب و راه اندازی، آموزش علمی و کاربردی، استانداردسازی، سرویس و نگهداری و کالیبراسیون دوره ای تجهیزات آزمایشگاهی  است.

ما متعهد هستیم که خواسته ها و نیازهای آزمایشگاه ها را در کانون توجه خود قرار دهیم و از طریق پایبندی به باورها و رعایت اصول اخلاقی در تمامی فعالیت های خود و ارائه خدمات فنی و مهندسی با کیفیت، قیمت و زمان مناسب بتوانیم رضایت کامل مشتریان محترم را برآورده نموده و زیربنایی مستحکم جهت تداوم همکاری مؤثر و متعهدانه ایجاد نماییم.

اهداف شرکت

برخی از اهداف شرکت آرال تجهیزات آزما به شرح زیر است:

شناسایی نیازمندیهای آزمایشگاه های علمی، پژوهشی و صنعتی کشور

پاسخگویی به نیازمندیهای آزمایشگاهها با کیفیت، قیمت و زمان مناسب

جذب و پرورش ایده های مرتبط با نیازمندیهای آزمایشگاه ها

همکاری نزدیک با جامعه علمی، پژوهشی و صنعتی کشور

مأموریت شرکت آرال تجهیز آزما

پاسخگویی به نیازمندیهای فنی و تخصصی آزمایشگاه های مراکز علمی، پژوهشی و صنعتی کشور 

مشاوره فنی

آرال تجهیز آزما مجموعه‌ای است پویا و دانش‌محور که با شناسایی کلیه نیازمندی‌های آزمایشگاه‌های مختلف مراکز علمی، پژوهشی و صنعتی کشور و به‌کارگیری کارشناسان‌ توانمند و با تجربه، خدمات مشاوره متنوعی را به مشتریان خود ارایه می‌نماید.

طراحی و ساخت

با توجه به نياز روز افزون کشور به تجهيزات آزمايشگاهي، ما طراحی و ساخت بخشی از تجهیرات را در سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده‌ایم و برآنیم تا دستگاه‌های در دست طراحی و ساخت از دقت و کیفیت بالایی برخوردار باشند.

نصب و راه اندازی

ما توجه ویژه‌ای به نصب و راه‌اندازی تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته داریم. ارائه راه‌کارهای هوشمندانه و کم هزینه برای انطباق کارایی دستگاه با نیازمندی‌های مورد انتظار با هدف بالاتر بردن کارایی و طول عمر دستگاه، دیدگاه و روش عملی ما در انجام این مهم است.

کالیبراسیون

وسایل اندازه‌گیری نیاز به کالیبراسیون یا تعیین صحت و دقت اندازه گیری دارند. کالیبراسیون، مقایسه یک دستگاه اندازه‌گیری با یک استاندارد و تعیین میزان خطای این وسیله نسبت به آن استاندارد و در صورت لزوم تنظیم دستگاه در مقایسه با استاندارد‌های مربوطه است.

تعمیر و نگهداری

فرایند نگهداری و تعمیرات، یکی از حیاتی‌ترین فرایندهای هر سازمان است که وظیفه اصلی آن نگهداری و حفظ تجهیزات در شرایط مطلوب و یا بازگرداندن آنها از شرایط نامطلوب به مطلوب است. بهبود عملکرد تجهیزات و در نتیجه بهبود فرایند نت، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

آموزش علمی و کاربردی

ما معتقدیم که بهره ‎برداری از تجهیزات آزمایشگاهی نیازمند کسب اطلاعات و مهارت‎های روزآمد و متناسب با پیشرفت‎های دانش و فن‎آوری است و در این راستا آموزش‎های مستمر و کاربردی، نقشی بسیار مؤثر و حیاتی در اثر بخشي فعالیتها و بهره‌وري ایفا می‌کنند.

استاندارد سازی

یکی از موضوعاتی که می تواند منجر به بهبود کیفیت و ایجاد ثبات در کیفیت شود، استاندارد است. استانداردها به سازمان ها کمک می کنند تا علاوه بر ایجاد ثبات در کیفیت، نسبت به ارتقا و بهبود کیفیت محصولات و خدمات نیز اقدامات لازم را انجام دهند. « استاندارد کردن عبارت است از تعیین مشخصات کالا و خدمات مورد نیاز یا تعیین درجه ویژگی های کیفی کالاها و خدمات و حد مرغوبیت قابل پذیرش و مطلوبیت مورد نظر برای آن ها به منظور بهبود کیفیت .»

ایمنی، بهداشت و محیط زیست

بهداشت (Health)، ایمنی (Safety) و محیط زیست (Environment) سه اصل اساسی در پایه ریزی قوانین بهداشت حرفه ای هستند که به کمک آنها می توان گامی مؤثر در راستای فراهم آوری، حفاظت و بالا بردن سطح سلامت نیروی کار برداشت. HSE به استانداردهایی گفته می‌شود که تمامی شرکت‌ها و محیط‌های کاری ملزم به رعایت آنها هستند. این استانداردها در سه بخش اصلی سلامت، امنیت و محیط تعریف می شوند.

مدیران شرکت آرال تجهیز آزما

علی دیلمقانی

مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره

ساسان حسین زاده

مدیر فنی و رئیس هیئت مدیره

صدیقه صادق حسنی

مدیر تحقیق و توسعه

سوابق کاری شرکت آرال تجهیز آزما