آرال تجهیز آزما

pH متر بی سیم AP100

اندازه‌گیری pH نمونه‌های شیمیایی، یک فرآیند متداول در آزمایشگاه‌های شیمیایی، دارویی‌ و تصفیه آب و فاضلاب صنعتی است. مشابه سایر فرایندهای اندازه‌گیری‌، کنترل و نظارت بر اندازه‌گیری pH نمونه‌ها نیاز به دستگاه‌های دقیق‌، با کاربری آسان و درحد امکان پرتوان دارد.

AP100، اولین pH متر حرفه‌ای با استفاده از فناوری بلوتوث در کشور است که انعطاف‌پذیری و سهولت استفاده از آن باعث تغییر در روش اندازه‌گیری pH می‌شود. این دستگاه دارای قابلیت کالیبراسیون خودکار سه نقطه‌ای است و امکان اندازه‌گیری pH  و درجه حرارت محلول تحت آزمون را با استفاده از تلفن همراه یا تبلت سازگار با اندروید فراهم می‌کند. تمام قرائت‌ها به طور مستقیم به تلفن همراه اندروید ارسال شده و سپس ذخیره می‌شوند.

نماینده انحصاری فروش محصولات آرال تجهیز آزما: شرکت کیان آزمای صالح

آقای هاشم اجاقی

موبایل: ۰۹۱۲۶۴۵۵۱۰۲

تلفن: ۳۳۹۷۰۸۲۶-۳۳۹۷۰۳۸۱

فاکس: ۳۳۹۵۷۳۱۵

ویژگی های PH متر بی سیم AP100

بروشور محصول

جهت دانلود بروشور محصول بر روی تصاویر کلیک کنید:

بروشور فارسی

بروشور انگلیسی

شرایط نگهداری pH متر بی سیم AP100

نگهداری دستگاه

نگهداری الکترود pH

نگهداری پروب دما

گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه AP100 به مدت ۳ سال و الکترود و پروب‌ دمای آن به مدت شش ماه ضمانت می‌شوند‌. این ضمانت محدود به تعمیر یا تعویض رایگان است. حائز اهمیت است که هرگونه آسیب‌ دیدگی دستگاه در اثر نفوذ محلول‌های شیمیایی، ضربه‌، دستکاری و یا عدم نگهداری صحیح، تحت پوشش ضمانت قرار نمی‌گیرند. علاوه بر این، مخدوش بودن  هولوگرام، شماره سریال یا کارت گارانتی، دستگاه را از شرایط ضمانت خارج می‌کند. شرکت آرال تجهیز آزما متعهد به تأمین قطعات و خدمات پس از فروش این دستگاه به مدت ۱۰ سال است.